Renginiai

Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras kviečia visus prisijungti prie dviračių žygio "Karaliaus Mindaugo dviračių žygis 2018" ir paminėti Lietuvos šimtmečio Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Jau birželio 17 d. įvyks Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės II-asis etapas, kurio centru taps VU stadionas.

Published in Vilniaus universitetas

Lietuvos sporto universitetas kviečia ne tik savo bendruomenę, bet ir visus norinčius Universitetų vasaros iššūkio metu prisijungti prie organizuojamų veiklų.

Jau rytoj, birželio 1 d. septyniolika pasaulio aukštųjų mokyklų prims jau trečiąjį sezoną metamą Universitetų vasaros iššūkį!

Published in Vilniaus universitetas

Esi Šiaulių universiteto bendruomenės narys? Nori dalyvauti tarpuniversitetiniame akademinėse bendruomenės vasaros iššūkyje?

2018 m. gegužės 28 – 30 dienomis TAVĘS LAUKS NEMOKAMAS FUNKCINĖS BŪKLĖS IR FIZINIO PAJĖGUMO VERTINIMAS !!!

Jau gegužės 23 d., 10:00-13:00 val. Gyvybės mokslų centro I a. vestibiulyje (Saulėtekio al. 7) ir gegužės 30 d., 12.00-13.00 val. Medicinos fakultete (Čiurlionio g. 21) tavęs lauks nemokama Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija!

Published in Vilniaus universitetas

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis 2018“.

Published in Vilniaus universitetas

Rugpjūčio mėnesį Vu Sveikatos ir sporto centro administracijos darbo valandomis galite apsilankyti Saulėtekio al. 2, 206 kab., ir įsivertinti savo kūno būklę pasisverdami kūno masės sudėties analizatoriumi!

Published in Vilniaus universitetas

Jau šį pirmadienį, gegužės 29 d., 14:00-16:00 val. Istorijos fakulteto kavinėje, II aukšte (Universiteto g. 7), tavęs lauks nemokama Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija! Vilniaus universiteto kineziterapijos studentai padės įsivertinti savo fizinį pajėgumą prieš Vasaros iššūkį, kuris prasidės birželio 1 d. (ir, rugsėjį, po).

Published in Vilniaus universitetas

Jau šį pirmadienį, gegužės 22 d., 14:00-16:00 val. Saulėtekyje, Jungtinio gyvybės mokslų centro vestibiulyje (Saulėtekio al. 7), tavęs lauks nemokama Sveikatos laboratorija! Vilniaus universiteto kineziterapijos studentai padės įsivertinti savo fizinį pajėgumą prieš Vasaros iššūkį (ir, rugpjūtį, po).

Published in Vilniaus universitetas

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis“.