DUK

Dažnai užduodami klausimai
Kaip dalyvauti žaidime?

Dalyvauti labai paprasta! Sek nurodymus skiltyje 3 paprasti žingsniai.

Ar galima žaisti už keletą komandų vienu metu?

Ne, teks pasirinkti vieną komandą. Pavyzdžiui, jei dėstai dviejuose fakultetuose, o komandos sudarytos pagal fakultetus, teks pasirinkti prie kurios komandos labiau linksta širdis. Jei dirbti ir administracijoje, ir kaip dėstytojas, vėlgi teks pasirinkti, kurioje komandoje labiau norisi žaisti.

Ar žaidime reikia užsiregistruoti savo vardu ir pavarde?

Registracijos metu skiltyje vardas, pavardė įrašyti duomenys nėra viešinami. Registruojantis prašoma nurodyti ir savo vardą žaidime - jei nori, tai gali būti pseudonimas.

Tiesa, jei kaip savo vardą žaidime nurodysi vardą ir pavardę, žaisti bus tik įdomiau! Vardas figūruoja tik padalinio grafike - jei pasivadinama pavarde, tai palengvina komunikaciją su komandos nariais. Pavyzdžiui, gali būti visai smagu sužinoti, kad tavo katedros reikalų tvarkytoja kasdien boksuojasi, studentas kas antrą dieną irkluoja, o dėstytojas važiuoja į darbą dviračiu!

Ar galiu dalyvauti projekte, jei šiemet baigiau universitetą?

Tikrai taip! Žaidimo rezultatų formulėje figūruoja tavo fakulteto/padalinio narių skaičius pagal 2022 m. pavasario semestro duomenis.

Kodėl registruojantis sistema neleidžia pasirinkti universiteto komandos?

Greičiausiai Tavo universitetas dėl žmogiškojo faktoriaus vėluoja pateikti mums duomenis. Šiek tiek luktelėk ir mėgink registruotis vėliau. 

Ar reikia registruotis iš naujo, žaidime dalyvaujant ne pirmą kartą?

Taip, registruotis iš naujo reikia kiekvieną vasarą tam, jog užskaitytos aktyvios minutės būtų sukauptos būtent esamos vasaros metu. Informaciją kaip užsiregistruoti gali rasti tiek šios skilties atsakyme į pirmąjį klausimą, tiek 3 žingsnių skiltyje. 

Ar kuriant savo profilį Stravos programėlėje, reikia naudoti VU el. paštą?

Naudoti VU el. pašto Stravos programėlėje nereikia ir net nerekomenduojama. Susikurta Stravos asmeninė paskyra nėra ir nebus susijusi su VU - tai tik laikinas sujungimas su VU Vasaros iššūkiu. VU el. pašto naudoti nerekomenduojama, nes jis yra laikinas (kol studijuojama ar dirbama), tad nustojus galioti VU el. pašto adresui ir pamiršus slaptažodį, vartotojui neišeis jo atkurti ir reikės kurti naują Strava paskyrą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku