DUK

Dažnai užduodami klausimai
Kaip dalyvauti žaidime?

Dalyvauti labai paprasta!

1) Jei jungiesi pirmą kartą, pirmiausia užsiregistruok

2) Užsiregistravus ir spustelėjus nuorodą, atkeliavusią į registracijos metu Tavo nurodytą pašto dėžutę, sugrįši į registracijos langą - jo dešinėje įvesk prisijungimo duomenis (šiuos duomenis galėsi naudoti kaskart, kai norėsi prisijungti, arba išsaugok slaptažodį).

3) Prisijungus patenkama į virtualią žaidimo erdvę - palik bent vieną įrašą (įrašyk atliktos fizinės veiklos datą, intensyvumo lygį, trukmę, išsaugok), ir tu jau - projekte!

Plačiau: 3 paprasti žingsniai.

Ką daryti, jei užsiregistravau, tačiau negavau patvirtinimo į pašto dėžutę?

Brūkštelėk  - pamėginsime išsiaiškinti, kas nutiko, ir sutvarkyti!

Ką daryti, jei registracijos metu gavau patvirtinimą į pašto dėžutę, tačiau atsiųsta nuoroda neveikia?

Atsiprašome, jei taip nutiko, - ne visos pašto dėžutės vienodai reaguoja į nuorodą. Tokiu atveju nukopijuok ją atskirame laukelyje ir spustelėk Enter.

Jei nuoroda neveikia ir tada, gali būti, kad spustelėjai ją keletą kartų (veikia tik pirmas). Tokiu atveju (net jei matysi užrašą, kad registracija nepavyko) grįžk į pradinį registracijos langą. Pamėgink prisijungti dešinėje - įrašyk registracijos metu nurodytą elektroninio pašto adresą ir slaptažodį.

Jei prisijungimas neveiks ir tada, brūkštelėk mums  - mėginsime sutvarkyti!

Ar galima žaisti už keletą komandų vienu metu?

Ne, teks pasirinkti vieną komandą. Pavyzdžiui, jei dėstai dviejuose fakultetuose, o komandos sudarytos pagal fakultetus, teks pasirinkti prie kurios komandos labiau linksta širdis. Jei dirbti ir administracijoje, ir kaip dėstytojas, vėlgi teks pasirinkti, kurioje komandoje labiau norisi žaisti.

Ar žaidime reikia užsiregistruoti savo vardu ir pavarde?

Registracijos metu skiltyje vardas, pavardė įrašyti duomenys nėra viešinami. Registruojantis prašoma nurodyti ir savo vardą žaidime - jei nori, tai gali būti pseudonimas.

Tiesa, jei kaip savo vardą žaidime nurodysi vardą ir pavardę, žaisti bus tik įdomiau! Vardas figūruoja tik padalinio grafike - jei pasivadinama pavarde, tai palengvina komunikaciją su komandos nariais. Pavyzdžiui, gali būti visai smagu sužinoti, kad tavo katedros reikalų tvarkytoja kasdien boksuojasi, studentas kas antrą dieną irkluoja, o dėstytojas važiuoja į darbą dviračiu!

Ar galiu dalyvauti projekte, jei šiemet baigiau universitetą?

Tikrai taip! Žaidimo rezultatų formulėje figūruoja tavo fakulteto/padalinio narių skaičius pagal 2021 m. pavasario semestro duomenis.

Kodėl registruojantis sistema neleidžia pasirinkti universiteto komandos?

Greičiausiai Tavo universitetas dėl žmogiškojo faktoriaus vėluoja pateikti mums duomenis. Šiek tiek luktelėk ir mėgink registruotis vėliau. 

Ar galiu pasiūlyti sporto šaką, kurią įtrauktumėte į fizinio aktyvumo registravimo sąrašą?

Tikrai taip! Norėtum, kad sąraše būtų ne tik Kovos menai ir Boksas, bet ir Capoeira? Brūkštelėk mums  ir pateik savo pasiūlymą.

Beje, tik tokiu būdu sąraše atsirado fizinio aktyvumo rūšis Šuns vedžiojimas (ėjimas bėgimas tempimas)!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku