Apie

Apie projektą
01 Geg. 2019
zole

Universitetų vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi Lietuvos, Europos ir viso pasaulio universitetų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, universitetu ar šalimi, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

Vasara - laikas, kai universitetuose šumulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir galime skirti šiek tiek laiko sau. Tad kodėl gi jos nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu? Atrask save ir tai, kas aplinkui!

Kaip dalyvauti?

Esi vieno iš šių universitetų bendruomenės narys? Tuomet laimėk taškus sau, savo padaliniui ir universitetui už kiekvieną savo fizinio aktyvumo minutę. Šįryt 10 min. pėdinai iki stotelės? Padovanok jas savo komandai, kuriai net viena minutė - aukso vertės! O galbūt 60 min. irklavai, mynei dviratį, žaidei su kolegomis krepšinį arba bėgai paplūdimiu su šunimi? O gal sūpavai verkiantį vaiką arba šokai klube iki ryto? Užfiksuok aktyviai praleistą laiką ir savo vardu ar pasirinktu slapyvardžiu įeik į savo universiteto fizinio aktyvumo istoriją. Tereikia prisijungti (registracija jau galima, tačiau platforma atsidaro birželio 1 d.), pasirinkti fizinės veiklos intensyvumą (variantai: žemas, vidutinis arba aukštas) ir įrašyti trukmę, kiek laiko praleidai fiziškai aktyviai.

Projekto koordinatoriai:
Projekto draugai:
Projekto rėmėjai:
S Sportas
 
 
 
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku