Apie

Apie projektą
01 Geg. 2021
zole

VU vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

Vasara - laikas, kai po įtemptų mokslo metų kompiuterių klaviatūrų garsai nutyla, protas aprimsta ir galime skirti šiek tiek laiko sau. Tad kodėl gi jos nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu? Atrask save ir tai, kas aplinkui!

Kaip dalyvauti?

Esi Vilniaus universiteto bendruomenės narys? Tuomet laimėk taškus sau ir savo padaliniui už kiekvieną savo fizinio aktyvumo minutę. Šįryt 10 min. pėdinai iki stotelės? Padovanok jas savo komandai, kuriai net viena minutė - aukso vertės! O galbūt 60 min. irklavai, mynei dviratį, žaidei su kolegomis krepšinį arba bėgai paplūdimiu su šunimi? O gal sūpavai verkiantį vaiką arba šokai klube iki ryto? Užfiksuok aktyviai praleistą laiką ir savo vardu ar pasirinktu slapyvardžiu įeik į savo universiteto fizinio aktyvumo istoriją. Visas veiklas gali fiksuoti nemokamoje programėlėje "Strava". Ją gali rasti tiek Google play, tiek Apple store. Svarbiausia suvesti visus reikiamus duomenis, savo profilį padaryti viešą ir fiksuoti kiekvieną savo veiklą! Taškai bus skaičiuojami pagal specialią formulę, kurioje dominuoja veiklos trukmė ir intensyvumas. Savo asmeninius ir bendrus padalinių rezultatus galėsite matyti https://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ puslapyje. Tereikia prisijungti prie savo paskyros naudojant VU SSO prisijungimus (registracija jau galima, tačiau platforma atsidaro birželio 1 d.)

Projekto koordinatoriai:

Projekto draugai:
Projekto rėmėjai:
Sporto rėmimo fondas
S Sportas
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku