Apie

Apie projektą
 
 
zole
VU vasaros iššūkis - tai birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su kurso ar fakulteto kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, o svarbiausia su savimi pačiu, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.
 
3 žingsniai, kuriuos reikia žengti, norint prisiijungti prie Projekto:

1) Jei jungiesi pirmą kartą, pirmiausia užsiregistruok, naudodamasis VU SSO prisijungimais. Pasirink komandą (galimas tik vienas variantas), kuriai visą vasarą rinksi aktyvias minutes.

2) Atsisiųsk nemokamą programėlę "Strava" (ją gali rasti tiek Google play, tiek Apple store). Užsiregistruok, suvesti visus reikiamus duomenis, savo profilį padaryk viešą ir fiksuok kiekvieną savo veiklą!

3) Susikūręs "Strava" profilį (arba jei jau tokį turėjai), nepamirš prisijungti prie VU Vasaros iššūkio grupės.

 

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. palik bent vieną įrašą Strava programėlėje ir tu jau - projekte! Bendrus padalinių rezultatus Projekte galėsi matyti šiame puslapyje - https://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ (Stravos programėlės grupėje matysis tik Stravos statistika, neatsipindinti Vasaros iššūkio skaičių ir aktyvių minučių).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku