Naujienos

VU vasaros iššūkis - tai jau tradiciniu tapęs birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su kurso ar fakulteto kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, o svarbiausia su savimi pačiu, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

 

VU Vasaros iššūkyje kiekvienas galite varžytis:

• su savo kolegomis atstovaujamame fakultete/padalinyje;

• su kitais fakultetais ar padaliniais viso Universiteto kontekste.

Vasaros iššūkis 2
 
Kviečiame susipažinti, kaip šią vasarą bus skaičiuojami jūsų surinkti taškai.
 
Principas paprastas – įrašote savo veiklą nemokamoje programėlėje „Strava“, o mes fiksuojame jos laiką, intensyvumą (įvertinate patys arba apskaičiuojame pagal jūsų pulso rodiklius) ir dauginame iš jūsų padalinio dalyvaujančiųjų proporcijos. Surinktas „aktyvias minutes“ galėsite pamatyti jau nuo birželio 1 d.!
 
 
 
 
 

Vasaros iššūkis 3 

Žingsniai, kaip dalyvauti Vasaros iššūkyje:

  1. Atsisiųsk programėlę „Strava“ iš Google Play ar Apple Store parduotuvės. Ji yra nemokama ir jos funkcijų pilnai pakanka užtikrinti visavertį dalyvavimą.
  2. Susikurk profilį, įvesk visus reikalingus duomenis ir, svarbiausia, padaryk savo paskyrą viešą. Tik taip mes galėsime matyti Tavo rezultatus ir įtraukti juos į bendrą iššūkio statistiką.
  3. Programėlėje „Strava“ prisijunk prie klubo „VU Vasaros iššūkis“. Ten galėsi matyti visus iššūkio dalyvius ir jų veiklas bei sekti naujienas ir konkursus.
  4. Fiksuok visas savo fizines veiklas ir įrodyk, kad tavo padalinys yra pats sportiškiausias, o sau mestas iššūkis - priimtas!
  5. Susikurk Vasaros iššūkio paskyrą ir stebėk rezultatus.

 

Visas naujienas gali sekti taip pat ir mūsų Facebook puslapyje.

 

Ar jau nusprendei, kokį iššūkį šią vasarą mesi SAU?

 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis.

SRF logo su sukiu RGB pagrindinis 01 1

Published in Naujienos

2016 metais startavęs projektas „VU Vasaros iššūkis“, nominuotas tarp trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje, 2017 metais išaugo į tarptautinį projektą.

2019 metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė 12 aukštųjų mokyklų.

O šiais metais Vasaros iššūkis sugrįžta prie savo pradinio formato - 2021 m. tai jau vidinis, tik Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

 

VU Vasaros iššūkyje kiekvienas galite varžytis:

• su savo kolegomis atstovaujamame fakultete/padalinyje;

• su kitais fakultetais ar padaliniais viso universiteto kontekste.

Vasaros iššūkis 2
 
Kviečiame susipažinti, kaip šią vasarą bus skaičiuojami jūsų surinkti taškai.
 
Principas paprastas – įrašote savo veiklą nemokamoje programėlėje „Strava“, o mes fiksuojame jos laiką, intensyvumą (įvertinate patys arba apskaičiuojame pagal jūsų pulso rodiklius) ir dauginame iš jūsų padalinio dalyvaujančiųjų proporcijos. Surinktas „aktyvias minutes“ galėsite pamatyti jau nuo birželio antrosios savaitės!
 
 
 
 
 

Vasaros iššūkis 3 

Žingsniai, kaip dalyvauti Vasaros iššūkyje:

 1. Atsisiųskite programėlę „Strava“ iš Google Play ar Apple Store parduotuvės. Ji yra nemokama ir jos funkcijų pilnai pakanka užtikrinti visavertį dalyvavimą!
 2. Susikurkite profilį, įveskite visus reikalingus duomenis ir, svarbiausia, padarykite savo paskyrą viešą. Tik taip mes galėsime matyti jūsų rezultatus ir įtraukti juos į bendrą iššūkio statistiką.
 3. Programėlėje „Strava“ prisijunkite prie klubo „VU Vasaros iššūkis“! Ten galėsite matyti visus iššūkio dalyvius ir jų veiklas bei sekti naujienas ir konkursus.
 4. Fiksuok visas savo fizines veiklas ir įrodyk, kad tavo padalinys yra pats sportiškiausias!
 5. Nuo antrosios birželio savaitės susikurk https://profilis.aktyvi-vasara.vu.lt/ paskyrą ir stebėk rezultatus.
Published in Naujienos

Vokiečių filosofas, gydytojas, alchemikas, teologas, astrologas, homeopatas, medicinos reformatorius ir farmakologijos pradininkas Paracelcas (Filipas Aureolas Teofrastas Bombastas fon Hohenheimas) suformulavo savo garsiąją išvadą: „Viskas yra nuodai. Viskas yra vaistai. Ir viena, ir kita lemia dozės“.

Published in Naujienos

Rugsėjo 1-ąją baigėsi ne tik kalendorinės vasaros sezonas, bet ir tris mėnesius vykęs tarptautinis projektas „Universitetų vasaros iššūkis“.

 

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro organizuotose žaidynėse varžėsi beveik pusantro tūkstančio studentų, dėstytojų, administracijos ir kitų darbuotojų iš Lietuvos ir Europos universitetų. Dalyviai projekto platformoje fiksavo savo fizinį aktyvumą, taip uždirbdami taškus savo aukštajai mokyklai, kurių šių metų žaidynėse buvo vienuolika: Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Šiaulių universitetas ir Vilniaus universitetas. Prie Projekto šiais metais taip pat prisijungė Portugalijos Porto universitetas ir Wingate koledžas Izraelyje.

Published in Vilniaus universitetas

"One Game - One Heart" - su šiuo šūkiu gegužės mėn. praūžė 35-osios SELL Baltijos šalių studentų žaidynės, vykusios Lietuvoje.

Vienam aktyviam https://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ dalyviui ir jo dviem draugams padovanosime marškinėlius su minėtuoju šūkiu.

Ką reikia padaryti? Be abejo, būti aktyviu Universitetų vasaros iššūkis dalyviu ir įrašo https://bit.ly/2McYDPb komentaruose žymėti du draugus, su kuriais aktyvus laisvalaikis ir komandinis žaidimas tampa dar linksmesnis ir įdomesnis!


Laimėtoją burtų keliu rinksime jau rugpjūčio 19 d.

#SveikasUniversitetas

Published in Vilniaus universitetas

Laikas prizams! Motyvacijai ir toliau išlikti aktyviems bei patogesniam judesiui, dovanojame S-Sportas kompresines blauzdines!


1. Nufotografuoki vietą, kur dažniausiai (ar būtent šiuo metu) užsiimi fizine veikla: parkas, pajūrys, močiutės daržas, sporto salė ar kt.
2. Iki liepos 31 d., 12.00 val. Facebook VU Sveikatos ir sporto centro paskyroje po įrašu (http://tiny.cc/m8gtaz) komentaruose įkelki nuotrauką.
3. Prizas atiteks originaliausiai leidžiančiam aktyvų laiką: netikėta lokacija, kokybiškai padarytas kadras ir atspindėtas aktyvus laisvalaikis.

 

Mes jau nekantraujame pamatyti jūsų vasarą!

#SveikasUniversitetas

Published in Vilniaus universitetas

Ar pavyko aplenkti kursioką? O dėstytoją? Gal fakulteto dekanas lipa ant kulnų?

Aplenk juos visus, atsigaivinęs iš stebuklingos, jėgų įkraunančios gertuvės!

Tereikia iki Joninių užfiksuoti bent 1 judrią minutę http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ ir jau birželio 25 d. burtu keliu išrinksime, kas bus tas laimingasis, kuriam atiteks prizas!

#SveikasUniversitetas

Published in Vilniaus universitetas

Jau birželio 1 d. startuos kasmetinis, smagus, aktyvus ir karštas UNIVERSITETŲ VASAROS IŠŠŪKIS!

Jei dar neteko dalyvauti šiame Projekte, registruokis ir laimėki galvos juostą aktyvioms vasaros akimirkoms!

 

Konkurso taisyklės paprastos:

1. Registruojiesi http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/prisijungti

2. Lauki birželio 3 d., kada du laimingieji bus apdovanoti S-Sportas galvos juostomis

3. Stilingai judi visą likusią vasarą!

#SveikasUniversitetas

Published in Vilniaus universitetas

 

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis 2019“.

Published in Vilniaus universitetas

46205440 2293150624051281 4585827519281758208 n

Projektas „Universitetų vasaros iššūkis“, šiais metais pakvietęs septyniolikos aukštųjų mokyklų bendruomenės narius vasarą praleisti fiziškai aktyviai, buvo pristatytas metinėje ENAS (European Network of Academic Sports Services) konferencijoje „Sustainability in University and College Sport”.

 

Projektas atkreipė dėmesį į akademinių institucijų daugiasluoksniškumą ir pasiūlė formulę, kaip pasitelkiant konkurencijos principą siekti bendro tikslo - šiuo atveju, sveiko ir fiziškai aktyvaus bendruomenės narių gyvenimo būdo.

 

2018-ųjų metų vasarą vykusio žaidimo metu įvairių universitetų padaliniai - fakultetai, institutai, administracija ir kiti - tapo komandomis, kurios kaupė bendroje savo universiteto lentelėje grafiškai atvaizduojamus fizinio aktyvumo taškus. Kiekvienas dalyvis galėjo atskirai pamatyti ir savo rezultatus savo universiteto lentelėje bei palyginti su kitų komandos narių rezultatais. Nario fizinio aktyvumo įrašai taip pat buvo matomi tiek padalinio-komandos grafike, tiek individualiame profilyje, kur asmeniniai vieno žmogaus įrašai buvo pateikiami kitų dienų įrašų kontekste. Šie keturi spalvingi grafikai skatino bei stiprino dalyvių motyvaciją pasitempti tiek prieš kitas komandomis, tiek prieš kitus savo komandos narius (net jei projekte užsiregistruota pseudonimu), tiek prieš save, nesustojant ir siekiant užsibrėžto tikslo - pvz., fiziškai aktyviai praleisti bent 30 min. per dieną pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas.

 

Specialiai 2016 metais Vilniaus universitetui sukurtas „VU Vasaros iššūkis“, šiais metais sukvietė net septyniolika universitetų susieti universiteto reprezentuojamą aukšto lygio akademinį gyvenimą su kokybišku, sveiku, fiziškai aktyviu laisvalaikiu. Projekte draugiškai varžėsi ir kuo aktyvesniais būti stengėsi vienuolika Lietuvos aukštųjų mokyklų (Lietuvos sporto universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kauno kolegija, Šiaulių universitetas, Vilniaus kolegija, Vilniaus universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Kauno technologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Klaipėdos universitetas ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) bei septyni užsienio universitetai: Wingate koledžas (Israelis), Lisabonos universitetas, Porto universitetas (Portugalija), Midlesekso universitetas, Kylio universitetas (Dž. Britanija), Kilio universitetas, Berlyno laisvasis universitetas (Vokietija).

Published in Vilniaus universitetas

Rugsėjo 1-ąją baigėsi ne tik vasaros atostogos, bet ir visą vasarą vykęs tarptautinis projektas „Universitetų vasaros iššūkis“.

 

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro organizuotose žaidynėse varžėsi daugiau nei pusantro tūkstančio studentų, dėstytojų, administracijos ir kitų darbuotojų iš penkių pasaulio valstybių. Dalyviai projekto platformoje fiksavo savo fizinį aktyvumą, taip uždirbdami taškus savo aukštajai mokyklai, kurių šių metų žaidynėse buvo net aštuoniolika.

 

Lietuvai atstovavo Kauno kolegijaKauno technologijos universitetasKlaipėdos universitetasLietuvos sporto universitetasLietuvos sveikatos mokslų universitetasMykolo Romerio universitetasVilniaus Gedimino technikos universitetasVytauto Didžiojo universitetasŠiaulių universitetasVilniaus kolegija ir Vilniaus universitetas.

 

Prie Projekto šiais metais prisijungė net septynios užsienio aukštosios mokyklos: Berlyno laisvasis universitetas (Vokietija), Kilio universitetas (Jungtinė karalystė), Kylio universitetas (Vokietija), Midlsekso universitetas (Jungtinė karalystė), Lisabonosbei Porto universitetai (Portugalija) ir Wingate koledžas (Izraelis).

 

Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. projekto platformoje www.aktyvi-vasara.vu.lt iš viso buvo užregistruota beveik du milijonai aktyviai praleistų minučių! Aktyviausiai šiais metais pasirodė Lietuvos sporto universiteto bendruomenė, apgynusi 2017 m. aktyviausio universiteto vardą bei išsiskyrusi draugiška atmosfera komandos viduje.

Antrąją vietą aktyvios vasaros žaidynėse iškovojo pirmąkart projekte dalyvavusi Wingate koledžo bendruomenė, nuo pat birželio mėnesio pradžios entuziastingai ėmusi pildyti aktyvumo minutes.

Vilniaus Gedimino technikos universitetas šįkart liko trečioje pozicijoje, atidavęs savo 2017 m. užimtą II-ąją vietą.

 

„Universitetų vasaros iššūkis 2018“ dalyvių rezultatai:

 

1. Lietuvos sporto universitetas

2. Wingate koledžas

3. Vilniaus Gedimino technikos universitetas

4. Kauno kolegija

5. Šiaulių universitetas

6. Vilniaus kolegija

7. Vilniaus universitetas

8. Lisabonos universitetas

9. Mykolo Romerio universitetas

10. Midlesekso universitetas

11. Kylio universitetas

12. Kilio universitetas

13. Kauno technologijos universitetas

14. Vytauto Didžiojo universitetas

15. Berlyno laisvasis universitetas

16. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

17. Porto universitetas

18. Klaipėdos universitetas

 

Vilniaus universitetas šiais metais, likęs septintas tarp aštuoniolikos dalyvių, buvo aktyvus net 431 tūkst. minučių! Aktyviausiai tarp VU padalinių pasirodė Kauno fakultetas, užtikrintai išsiveržęs į priekį jau vasaros viduryje.

Antroji liko visad darbinga, tačiau pajudėti laiko randanti centrinė Universiteto administracija, o III-ąją poziciją užėmė projekto pabaigoje stipriai į priekį pasistūmėjusi Filosofijos fakulteto bendruomenė.

 

„Universitetų vasaros iššūkis 2018“ VU komandų rezultatai:

 

1. Kauno fakultetas

2. Centrinė administracija

3. Filosofijos fakultetas

4. Leidykla

5. Biblioteka

6. Kultūros centras ir Sveikatos ir sporto centras

7. Teorinės fizikos ir astronomijos institutas

8. Filologijos fakultetas

9. Botanikos sodas

10. Karjeros centras

11. Chemijos ir geomokslų fakultetas

12. Fizikos fakultetas

13. Matematikos ir informatikos fakultetas

14. Medicinos fakultetas

15. Istorijos fakultetas

16. Gyvybės mokslų centras

17. Fotonikos ir nanotechnologijų institutas

18. Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

 

„Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi, tiek su kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, universitetu ar šalimi ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai. Rezultatai džiugina – žaidynių dalyviai užregistravo vidutiniškai po 33 minutes fiziškai aktyvaus laiko – tai atitinka sveikatos specialistų rekomendacijas praleisti bent 30 min. per dieną fiziškai aktyviai.

„Universitetų vasaros iššūkis“ vyks ir kitą vasarą – kviečiame Lietuvos ir Europos universitetų bendruomenes dalyvauti dar aktyviau!

 

Published in Vilniaus universitetas

Rugpjūčio mėnesio UNIVERSITETŲ VASAROS IŠŠŪKIO 2018 konkursas!!

Published in Vilniaus universitetas

Konkursas "Būsi aktyvus vasaros metu, šluostysies su nauju rankšluosčiu!" finišuoja! 

 

Prieš paskelbiant nuotrauką-nugalėtoją, primename konkurso taisykles:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį.

2. Įamžini save ir įdėtas pastangas (prakaito lašeliai ant kaktos, įraudęs veidas ir kt. intensyvios veiklos požymiai) nuotraukoje.

3. Nuotrauką su grotažyme #AktyviVasara įkeli į elektroninę erdvę (Facebook, Instagram ar kt.) iki liepos 5 d., 12.00 val.

Nuotrauką-laimėtoją išrinks kompetetinga VU Sveikatos ir sporto centro trenerių komisija. Vertinimo kriterijai: originalumas, prakaito kiekis, raudonio lygis, nuovargio ir įdėtų pastangų perteikimas vizualinių efektų pagalba. Nuotraukos bus skelbiamos VU SSC Facebook profilyje.

4. Maloniai deginiesi Lietuvos (ir nebūtinai) paplūdimyje ant naujo rankšluosčio!

 

Tad nuostabųjį Universitetų vasaros iššūkio 2018 rankšluostį, įsteigtą The European Network of Academic Sports Services (ENAS), laimėjo Vilniaus kolegijos tinklininkai KAROLIS RIMKUS ir DAUMANTAS KATINAS!

 

34583338 1709295955776356 1305426215510736896 o

Nuotraukoje:

- pakankamas prakaito kiekis;

- raudonio lygis;

- užfiksuoti malonaus nuovargio ir įdėtų pastangų iškreipti veidai'

- komandinis darbas (ir pergalė).

 

Linkime vaikinams ir ateityje tokių pat smagių ir aktyvių akimirkų bei draugiškai pasidalinti prizu! Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.

#AktyviVasara

#UniversitetuVasarosIssukis2018

Published in Vilniaus universitetas

Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras kviečia visus prisijungti prie dviračių žygio "Karaliaus Mindaugo dviračių žygis 2018" ir paminėti Lietuvos šimtmečio Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. 

Turime gerų naujienų iš Projekto draugų S-sportas!

 

Visiems Universitetų vasaros iššūkio 2018 dalyviams, užfiksavusiems bent vieną minutę aktyvios veiklos, S-sportas dovanoja

10 procentų nuolaidą visoms prekėms! (Akcijinėms prekėms ir paslaugoms papildoma nuolaida netaikoma).

 

O nuolaidą bus galima panaudoti bet kurioje S-sporto parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose.

 

Nuolaidos kodas, kurį reikės pašnabždėti pardavėjui, norint gauti nuolaidą - UNIVERSITETŲ VASAROS IŠŠŪKIS 2018.

 

Ir tai dar ne viskas! Pati aktyviausia UVI2018 Universiteto-nugalėtojo komanda gaus net 25 proc. nuolaidą!

 

Lekiam pabėgiotI??

 

Published in Vilniaus universitetas

Kai lauke karšta, būti aktyviam tampa dar karščiau. O kas geresnio nei gaivinantis ežeras / jūra / dušas po treniruotės?

Kad atsigaivinimo ritualas būtų iki galo malonus, vienam laimingajam padovanosime didelį, tinkantį tiek maudynėms, tiek gulėjimui paplūdimyje rankšluostį. Rankšluostis ne bet koks, o iš pačios ENAS (The European Network of Academic Sports Services) organizacijos, kurios vienas narių yra Vilniaus universitetas.


Konkurso taisyklės paprastos:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį

2. Įamžini save ir įdėtas pastangas (prakaito lašeliai ant kaktos, įraudęs veidas ir kt. intensyvios veiklos požymiai) nuotraukoje

3. Nuotrauką su grotažyme #AktyviVasara įkeli į elektroninę erdvę (Facebook, Instagram ar kt.) iki liepos 5 d., 12.00 val.

Nuotrauką-laimėtoją išrinks kompetetinga VU Sveikatos ir sporto centro trenerių komisija.

Vertinimo kriterijai: originalumas, prakaito kiekis, raudonio lygis, nuovargio ir įdėtų pastangų perteikimas vizualinių efektų pagalba. Nuotraukos bus skelbiamos VU SSC Facebook profilyje.

4. Maloniai deginiesi Lietuvos (ir nebūtinai) paplūdimyje ant naujo rankšluosčio!

Published in Vilniaus universitetas

Jau birželio 17 d. įvyks Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės II-asis etapas, kurio centru taps VU stadionas.

Published in Vilniaus universitetas

Lietuvos sporto universitetas kviečia ne tik savo bendruomenę, bet ir visus norinčius Universitetų vasaros iššūkio metu prisijungti prie organizuojamų veiklų.

Jau rytoj, birželio 1 d. septyniolika pasaulio aukštųjų mokyklų prims jau trečiąjį sezoną metamą Universitetų vasaros iššūkį!

Published in Vilniaus universitetas

Gegužės 28 d. Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centre prasidėjo pasiruošimas Universitetų vasaros iššūkiui!

Gegužės 23 d. Gyvybės mokslų centro vestibiulyje praūžė Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija, atsakiusi į daugelį kamavusius klausimus, konsultavusi sporto ir sveikatos temomis bei padėjus kiekvienam pažinti save patį.

Published in Vilniaus universitetas

Esi Šiaulių universiteto bendruomenės narys? Nori dalyvauti tarpuniversitetiniame akademinėse bendruomenės vasaros iššūkyje?


2018 m. gegužės 28 – 30 dienomis TAVĘS LAUKS NEMOKAMAS FUNKCINĖS BŪKLĖS IR FIZINIO PAJĖGUMO VERTINIMAS !!!

Jau gegužės 23 d., 10:00-13:00 val. Gyvybės mokslų centro I a. vestibiulyje (Saulėtekio al. 7) ir gegužės 30 d., 12.00-13.00 val. Medicinos fakultete (Čiurlionio g. 21) tavęs lauks nemokama Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija!

Vilniaus universiteto kineziterapijos studentai padės įsivertinti savo fizinį pajėgumą prieš Vasaros iššūkį, kuris prasidės birželio 1 d. (ir, rugsėjį, po).

Published in Vilniaus universitetas

 

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis 2018“.

Published in Vilniaus universitetas

 

Rugsėjo 1-ąją baigėsi ne tik vasaros atostogos, bet ir visą vasarą vykęs tarptautinis projektas „Universitetų vasaros iššūkis“.

Published in Vilniaus universitetas

Vasarinį fizinio aktyvumo iššūkį priėmė jau trylika aukštųjų mokyklų.

Published in Vilniaus universitetas

 

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis“.

Published in Vilniaus universitetas
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku