Vilniaus universitetas vasaros iššūkį priims žygyje

31 Geg. 2018
Vilniaus universitetas vasaros iššūkį priims žygyje

Jau rytoj, birželio 1 d. septyniolika pasaulio aukštųjų mokyklų prims jau trečiąjį sezoną metamą Universitetų vasaros iššūkį!

Vilniaus universiteto bendruomenė kviečiama projekto, o tuo pačiu vasaros pradžios proga rytoj, birželio 1 d., 12.00 val. susirinkti prie Universiteto Centrinių rūmų įėjimo ir šiaurietiško vaikščiojimo su lazdomis pagalba fiksuoti pirmuosius taškus SAU / SAVO KOMANDAI / SAVO UNIVERSITETUI! Keliausime po jaukiąsias Vilniaus senamiesčio gatveles, gaivųjį Bernardinų sodą, o jei oro temperatūra leis, kopsime apsižvalgyti ir ant Trijų Kryžių kalno.

Nepraleisk progos vasarą pasitikti aktyviai!