Šiaulių universitete praūžė Sveikatos laboratorija

30 Geg. 2018
Šiaulių universitete praūžė Sveikatos laboratorija

Gegužės 28 d. Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centre prasidėjo pasiruošimas Universitetų vasaros iššūkiui!

Sveikatos laboratorijos dalyviai galėjo išsitestuoti savo liemens raumenų jėgą ir balansą su diagnostikos aparatu "Back-check", plaštakos raumenų jėgą su dinamometru, psichomotorinių reakcijų greitį, liemens raumenų pajėgumą, pusiausvyrą ir stabilumą, įsivertinti kvėpavimo sistemos būklę, atlikti kūno kompozicijos vertinimą.

ŠU dėkoja už pagalbą testuojant Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros katedros lektorei Ilonai Dobrovolskytei bei 3 kurso Kineziterapijos studijų studentėms. O dalyviams linki ištvermės!

IMG 3068IMG 3070IMG 3077