Nori papildomų taškų? Dovanojame 10 bilietų į MTB dviračių maratonų Taurę!

14 Birž. 2018
Nori papildomų taškų? Dovanojame 10 bilietų į MTB dviračių maratonų Taurę!

Jau birželio 17 d. įvyks Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės II-asis etapas, kurio centru taps VU stadionas.

Visa Vilniaus universiteto bendruomenė ir ne tik kviečiama išbandyti naują sporto rūšį arba patobulėti jau išmėgintame ekstramaliame dviračių minime.

O kad pailgėtų Tavo fizinio aktyvumo tiesė Universitetų vasaros iššūkyje, dovanojame net 10 bilietų, visiems norintiems paklaidžioti miškuose ir Projekte aplenkti kolegą ar kitą Universitetą!

Pirmųjų dešimties norinčiųjų laiškų laukiame el. paštu   iki birželio 15 d., 12.00 val.

Daugiau informacijos: http://www.mtb.lt/naujienos/