Sveikatos laboratorija Vilniaus universitete

16 Geg. 2018
Sveikatos laboratorija Vilniaus universitete

Jau gegužės 23 d., 10:00-13:00 val. Gyvybės mokslų centro I a. vestibiulyje (Saulėtekio al. 7) ir gegužės 30 d., 12.00-13.00 val. Medicinos fakultete (Čiurlionio g. 21) tavęs lauks nemokama Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija!

Vilniaus universiteto kineziterapijos studentai padės įsivertinti savo fizinį pajėgumą prieš Vasaros iššūkį, kuris prasidės birželio 1 d. (ir, rugsėjį, po).

Nepraleisk galimybės pamatuoti:

• - širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą (bendrąją organizmo ištvermę);
  • - statinę ir dinaminę pusiausvyrą;
  • - liemens raumenų jėgos ištvermę;
  • - kūno kompoziciją;
  • - atlikti kūno masės sudėties analizę (kiek tavo organizmo sudaro vanduo/riebalai/raumenys) išmaniosiomis svarstyklėmis.

Kineziterapeutai individualiai parinks aerobinio krūvio intensyvumą (t.y žinosi, kokiu intensyvumu sportuoti vasarą), o sporto treneriai pasiūlys priemones bei pratimus, kurių pagalba sieksi savo tikslų Projekto metu.

Iki susitikimo!