Šią vasarą mesk iššūkį SAU

Šią vasarą mesk iššūkį SAU
Šią vasarą mesk iššūkį SAU

VU vasaros iššūkis - tai jau tradiciniu tapęs birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su kurso ar fakulteto kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, o svarbiausia su savimi pačiu, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

 

VU Vasaros iššūkyje kiekvienas galite varžytis:

• su savo kolegomis atstovaujamame fakultete/padalinyje;

• su kitais fakultetais ar padaliniais viso Universiteto kontekste.

Vasaros iššūkis 2
 
Kviečiame susipažinti, kaip šią vasarą bus skaičiuojami jūsų surinkti taškai.
 
Principas paprastas – įrašote savo veiklą nemokamoje programėlėje „Strava“, o mes fiksuojame jos laiką, intensyvumą (įvertinate patys arba apskaičiuojame pagal jūsų pulso rodiklius) ir dauginame iš jūsų padalinio dalyvaujančiųjų proporcijos. Surinktas „aktyvias minutes“ galėsite pamatyti jau nuo birželio 1 d.!
 
 
 
 
 

Vasaros iššūkis 3 

Žingsniai, kaip dalyvauti Vasaros iššūkyje:

    1. Atsisiųsk programėlę „Strava“ iš Google Play ar Apple Store parduotuvės. Ji yra nemokama ir jos funkcijų pilnai pakanka užtikrinti visavertį dalyvavimą.
    2. Susikurk profilį, įvesk visus reikalingus duomenis ir, svarbiausia, padaryk savo paskyrą viešą. Tik taip mes galėsime matyti Tavo rezultatus ir įtraukti juos į bendrą iššūkio statistiką.
    3. Programėlėje „Strava“ prisijunk prie klubo „VU Vasaros iššūkis“. Ten galėsi matyti visus iššūkio dalyvius ir jų veiklas bei sekti naujienas ir konkursus.
    4. Fiksuok visas savo fizines veiklas ir įrodyk, kad tavo padalinys yra pats sportiškiausias, o sau mestas iššūkis - priimtas!
    5. Susikurk Vasaros iššūkio paskyrą ir stebėk rezultatus.

 

Visas naujienas gali sekti taip pat ir mūsų Facebook puslapyje.

 

Ar jau nusprendei, kokį iššūkį šią vasarą mesi SAU?

 

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis.

SRF logo su sukiu RGB pagrindinis 01 1

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku