2021 m. pristatome naujo formato Vasaros iššūkį

2021 m. pristatome naujo formato Vasaros iššūkį
2021 m. pristatome naujo formato Vasaros iššūkį

2016 metais startavęs projektas „VU Vasaros iššūkis“, nominuotas tarp trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje, 2017 metais išaugo į tarptautinį projektą.

2019 metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė 12 aukštųjų mokyklų.

O šiais metais Vasaros iššūkis sugrįžta prie savo pradinio formato - 2021 m. tai jau vidinis, tik Vilniaus universiteto bendruomenės žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi visi VU bendruomenės nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai. Tai - linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!), tiek su kito padalinio komanda, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

 

VU Vasaros iššūkyje kiekvienas galite varžytis:

• su savo kolegomis atstovaujamame fakultete/padalinyje;

• su kitais fakultetais ar padaliniais viso universiteto kontekste.

Vasaros iššūkis 2
 
Kviečiame susipažinti, kaip šią vasarą bus skaičiuojami jūsų surinkti taškai.
 
Principas paprastas – įrašote savo veiklą nemokamoje programėlėje „Strava“, o mes fiksuojame jos laiką, intensyvumą (įvertinate patys arba apskaičiuojame pagal jūsų pulso rodiklius) ir dauginame iš jūsų padalinio dalyvaujančiųjų proporcijos. Surinktas „aktyvias minutes“ galėsite pamatyti jau nuo birželio antrosios savaitės!
 
 
 
 
 

Vasaros iššūkis 3 

Žingsniai, kaip dalyvauti Vasaros iššūkyje:

  1. Atsisiųskite programėlę „Strava“ iš Google Play ar Apple Store parduotuvės. Ji yra nemokama ir jos funkcijų pilnai pakanka užtikrinti visavertį dalyvavimą!
  2. Susikurkite profilį, įveskite visus reikalingus duomenis ir, svarbiausia, padarykite savo paskyrą viešą. Tik taip mes galėsime matyti jūsų rezultatus ir įtraukti juos į bendrą iššūkio statistiką.
  3. Programėlėje „Strava“ prisijunkite prie klubo „VU Vasaros iššūkis“! Ten galėsite matyti visus iššūkio dalyvius ir jų veiklas bei sekti naujienas ir konkursus.
  4. Fiksuok visas savo fizines veiklas ir įrodyk, kad tavo padalinys yra pats sportiškiausias!
  5. Nuo antrosios birželio savaitės susikurk https://profilis.aktyvi-vasara.vu.lt/ paskyrą ir stebėk rezultatus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku