Konkursai

"One Game - One Heart" - su šiuo šūkiu gegužės mėn. praūžė 35-osios SELL Baltijos šalių studentų žaidynės, vykusios Lietuvoje.

Vienam aktyviam https://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ dalyviui ir jo dviem draugams padovanosime marškinėlius su minėtuoju šūkiu.

Ką reikia padaryti? Be abejo, būti aktyviu Universitetų vasaros iššūkis dalyviu ir įrašo https://bit.ly/2McYDPb komentaruose žymėti du draugus, su kuriais aktyvus laisvalaikis ir komandinis žaidimas tampa dar linksmesnis ir įdomesnis!

Laimėtoją burtų keliu rinksime jau rugpjūčio 19 d.

Published in Vilniaus universitetas

Laikas prizams! Motyvacijai ir toliau išlikti aktyviems bei patogesniam judesiui, dovanojame S-Sportas kompresines blauzdines!

1. Nufotografuoki vietą, kur dažniausiai (ar būtent šiuo metu) užsiimi fizine veikla: parkas, pajūrys, močiutės daržas, sporto salė ar kt.
2. Iki liepos 31 d., 12.00 val. Facebook VU Sveikatos ir sporto centro paskyroje po įrašu (http://tiny.cc/m8gtaz) komentaruose įkelki nuotrauką.
3. Prizas atiteks originaliausiai leidžiančiam aktyvų laiką: netikėta lokacija, kokybiškai padarytas kadras ir atspindėtas aktyvus laisvalaikis.

Mes jau nekantraujame pamatyti jūsų vasarą!

Published in Vilniaus universitetas

Ar pavyko aplenkti kursioką? O dėstytoją? Gal fakulteto dekanas lipa ant kulnų?

Aplenk juos visus, atsigaivinęs iš stebuklingos, jėgų įkraunančios gertuvės!

Tereikia iki Joninių užfiksuoti bent 1 judrią minutę http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/ ir jau birželio 25 d. burtu keliu išrinksime, kas bus tas laimingasis, kuriam atiteks prizas!

Published in Vilniaus universitetas

Jau birželio 1 d. startuos kasmetinis, smagus, aktyvus ir karštas UNIVERSITETŲ VASAROS IŠŠŪKIS!

Jei dar neteko dalyvauti šiame Projekte, registruokis ir laimėki galvos juostą aktyvioms vasaros akimirkoms!

Konkurso taisyklės paprastos:

1. Registruojiesi http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/prisijungti

2. Lauki birželio 3 d., kada du laimingieji bus apdovanoti S-Sportas galvos juostomis

3. Stilingai judi visą likusią vasarą!

Published in Vilniaus universitetas

Rugpjūčio mėnesio UNIVERSITETŲ VASAROS IŠŠŪKIO 2018 konkursas!!

Published in Vilniaus universitetas

Konkursas "Būsi aktyvus vasaros metu, šluostysies su nauju rankšluosčiu!" finišuoja!

Prieš paskelbiant nuotrauką-nugalėtoją, primename konkurso taisykles:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį.

2. Įamžini save ir įdėtas pastangas (prakaito lašeliai ant kaktos, įraudęs veidas ir kt. intensyvios veiklos požymiai) nuotraukoje.

3. Nuotrauką su grotažyme #AktyviVasara įkeli į elektroninę erdvę (Facebook, Instagram ar kt.) iki liepos 5 d., 12.00 val.

Nuotrauką-laimėtoją išrinks kompetetinga VU Sveikatos ir sporto centro trenerių komisija. Vertinimo kriterijai: originalumas, prakaito kiekis, raudonio lygis, nuovargio ir įdėtų pastangų perteikimas vizualinių efektų pagalba. Nuotraukos bus skelbiamos VU SSC Facebook profilyje.

4. Maloniai deginiesi Lietuvos (ir nebūtinai) paplūdimyje ant naujo rankšluosčio!

Tad nuostabųjį Universitetų vasaros iššūkio 2018 rankšluostį, įsteigtą The European Network of Academic Sports Services (ENAS), laimėjo Vilniaus kolegijos tinklininkai KAROLIS RIMKUS ir DAUMANTAS KATINAS!

34583338 1709295955776356 1305426215510736896 o

Nuotraukoje:

- pakankamas prakaito kiekis;

- raudonio lygis;

- užfiksuoti malonaus nuovargio ir įdėtų pastangų iškreipti veidai'

- komandinis darbas (ir pergalė).

Linkime vaikinams ir ateityje tokių pat smagių ir aktyvių akimirkų bei draugiškai pasidalinti prizu! Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.

#AktyviVasara

#UniversitetuVasarosIssukis2018

Published in Vilniaus universitetas

Kai lauke karšta, būti aktyviam tampa dar karščiau. O kas geresnio nei gaivinantis ežeras / jūra / dušas po treniruotės?

Kad atsigaivinimo ritualas būtų iki galo malonus, vienam laimingajam padovanosime didelį, tinkantį tiek maudynėms, tiek gulėjimui paplūdimyje rankšluostį. Rankšluostis ne bet koks, o iš pačios ENAS (The European Network of Academic Sports Services) organizacijos, kurios vienas narių yra Vilniaus universitetas.

Konkurso taisyklės paprastos:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį