Dalyvauk „Universitetų vasaros iššūkyje“!

Dalyvauk „Universitetų vasaros iššūkyje“!
20 Bal. 2017
Dalyvauk „Universitetų vasaros iššūkyje“!

 

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis“.

Po projekto „VU Vasaros iššūkis“ sėkmės ir laimėtos nominacijos kaip vienos iš trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje 2016 metais, šįkart laukia dar spalvingesnis socialinis projektas.

Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje jau priėmė 11 aukštųjų mokyklų: Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, Lesterio universitetas (Jungtinė karalystė), Lietuvos edukologijos universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Midlesekso universitetas (Jungtinė karalystė), Mykolo Romerio universitetas, Trento universitetas (Italija), Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas (puslapio dešinėje gali aplankyti šių universitetų projekto paskyras).

„Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse konkursas, kviečiantis vasaros metu palenktyniauti su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), kolegomis (galbūt aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!) bei kitų padalinių komandomis, universitetais ir šalimis. „Universitetų vasaros iššūkis“ – puiki galimybė išsiugdyti sveiką įprotį kasdien būti fiziškai aktyviu.

Prisijunk, dalyvauk, fiksuok savo fizinį aktyvumą ir prisidėk prie savo komandos sėkmės, kuriai svarbi net ir viena tavo aktyvi minutė. Vasara – tai laikas, kai universitetuose šurmulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir gali sau leisti lengva širdimi (bei kraujagyslių sistema, kapiliarais ir laimės hormonais) skirti truputį laiko sau. Kodėlgi vasaros nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu?

Šiame tinklalapyje nuo birželio 1 d. tavęs lauks fizinio aktyvumo skaičiuoklė, prizai ir siurprizai, konkursai ir straipsniai, universitetų fizinio aktyvumo grafikai, kvietimai į renginius, linksmi video bei geros vasaros receptas!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku