Kauno technologijos universitetas

×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 8

Kauno technologijos universitetas yra vienas didžiausių technologiškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių šalies aukštųjų mokyklų, užimanti lyderio pozicijas daugelyje mokslinių tyrimų ir studijų krypčių. Nuo savo veiklos pradžios 1922 m. Universitetą baigė per 130 000 absolventų. Universitetas ugdo visuomenės lyderius kuriančius inovacijas ir buriančius apie save bendraminčių komandas. Šių dienų lyderis asocijuojasi ne tik su aštriai ir tiksliai veikiančiu protu, tačiau ir sveiką gyvenimo būdą puoselėjančiu kūnu, pergalės džiaugsmu spindinčiomis akimis ir nuoširdžia šypsena kiekvieną dieną.


KTU Sporto ir sveikatingumo centras yra Universiteto bendruomenės sporto ir sveikatingumo puoselėtojas. KTU studentų miestelyje esančiose sporto bazėse Sporto centras vykdo laisvalaikio sporto treniruotes, organizuoja vietinius ir tarptautinius sporto renginius, kaip pvz. bėgimas “Ateik ir įveik", skirtas prof. K. Baršauskui atminti, bei čempionatus, vykdo inovatyvius sveikatinimo projektus. Sporto centro rinktinių skyrius taip pat rūpinasi 8 skirtingų sporto šakų KTU studentais sportininkais, kurie atstovauja universitetą Lietuvos studentų sporto čempionatuose, turnyruose, tarptautinėse studentų sporto žaidynėse.

 

Facebook:

 

Straipsniai sveikatingumo temomis

 

Gero starto!

23, Geg. 2017
Nuotraukos autorius: Tadas Kozlovas. Nuotraukos vieta: KTU stadionas. KTU sveikina prisijungus prie projekto ir linki gero vasaros iššūkio starto birželio 1-ąją.
Skaityti

Pilates mankšta darbo vietoje

18, Bal. 2017

Dirbi sėdimą darbą? Dr. Klizienė (Kauno technologijos universitetas) pristato naudingus pilates pratimus.

Skaityti
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku