„Universitetų vasaros iššūkyje 2018“ - beveik 2 mln. užfiksuotų aktyvių minučių

„Universitetų vasaros iššūkyje 2018“ - beveik 2 mln. užfiksuotų aktyvių minučių
03 Rugs. 2018
„Universitetų vasaros iššūkyje 2018“ - beveik 2 mln. užfiksuotų aktyvių minučių

Rugsėjo 1-ąją baigėsi ne tik vasaros atostogos, bet ir visą vasarą vykęs tarptautinis projektas „Universitetų vasaros iššūkis“.

 

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro organizuotose žaidynėse varžėsi daugiau nei pusantro tūkstančio studentų, dėstytojų, administracijos ir kitų darbuotojų iš penkių pasaulio valstybių. Dalyviai projekto platformoje fiksavo savo fizinį aktyvumą, taip uždirbdami taškus savo aukštajai mokyklai, kurių šių metų žaidynėse buvo net aštuoniolika.

 

Lietuvai atstovavo Kauno kolegijaKauno technologijos universitetasKlaipėdos universitetasLietuvos sporto universitetasLietuvos sveikatos mokslų universitetasMykolo Romerio universitetasVilniaus Gedimino technikos universitetasVytauto Didžiojo universitetasŠiaulių universitetasVilniaus kolegija ir Vilniaus universitetas.

 

Prie Projekto šiais metais prisijungė net septynios užsienio aukštosios mokyklos: Berlyno laisvasis universitetas (Vokietija), Kilio universitetas (Jungtinė karalystė), Kylio universitetas (Vokietija), Midlsekso universitetas (Jungtinė karalystė), Lisabonosbei Porto universitetai (Portugalija) ir Wingate koledžas (Izraelis).

 

Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. projekto platformoje www.aktyvi-vasara.vu.lt iš viso buvo užregistruota beveik du milijonai aktyviai praleistų minučių! Aktyviausiai šiais metais pasirodė Lietuvos sporto universiteto bendruomenė, apgynusi 2017 m. aktyviausio universiteto vardą bei išsiskyrusi draugiška atmosfera komandos viduje.

Antrąją vietą aktyvios vasaros žaidynėse iškovojo pirmąkart projekte dalyvavusi Wingate koledžo bendruomenė, nuo pat birželio mėnesio pradžios entuziastingai ėmusi pildyti aktyvumo minutes.

Vilniaus Gedimino technikos universitetas šįkart liko trečioje pozicijoje, atidavęs savo 2017 m. užimtą II-ąją vietą.

 

„Universitetų vasaros iššūkis 2018“ dalyvių rezultatai:

 

1. Lietuvos sporto universitetas

2. Wingate koledžas

3. Vilniaus Gedimino technikos universitetas

4. Kauno kolegija

5. Šiaulių universitetas

6. Vilniaus kolegija

7. Vilniaus universitetas

8. Lisabonos universitetas

9. Mykolo Romerio universitetas

10. Midlesekso universitetas

11. Kylio universitetas

12. Kilio universitetas

13. Kauno technologijos universitetas

14. Vytauto Didžiojo universitetas

15. Berlyno laisvasis universitetas

16. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

17. Porto universitetas

18. Klaipėdos universitetas

 

Vilniaus universitetas šiais metais, likęs septintas tarp aštuoniolikos dalyvių, buvo aktyvus net 431 tūkst. minučių! Aktyviausiai tarp VU padalinių pasirodė Kauno fakultetas, užtikrintai išsiveržęs į priekį jau vasaros viduryje.

Antroji liko visad darbinga, tačiau pajudėti laiko randanti centrinė Universiteto administracija, o III-ąją poziciją užėmė projekto pabaigoje stipriai į priekį pasistūmėjusi Filosofijos fakulteto bendruomenė.

 

„Universitetų vasaros iššūkis 2018“ VU komandų rezultatai:

 

1. Kauno fakultetas

2. Centrinė administracija

3. Filosofijos fakultetas

4. Leidykla

5. Biblioteka

6. Kultūros centras ir Sveikatos ir sporto centras

7. Teorinės fizikos ir astronomijos institutas

8. Filologijos fakultetas

9. Botanikos sodas

10. Karjeros centras

11. Chemijos ir geomokslų fakultetas

12. Fizikos fakultetas

13. Matematikos ir informatikos fakultetas

14. Medicinos fakultetas

15. Istorijos fakultetas

16. Gyvybės mokslų centras

17. Fotonikos ir nanotechnologijų institutas

18. Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

 

„Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasaros metu pasivaržyti tiek su savimi, tiek su kolegomis, tiek su kito padalinio komanda, universitetu ar šalimi ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai. Rezultatai džiugina – žaidynių dalyviai užregistravo vidutiniškai po 33 minutes fiziškai aktyvaus laiko – tai atitinka sveikatos specialistų rekomendacijas praleisti bent 30 min. per dieną fiziškai aktyviai.

„Universitetų vasaros iššūkis“ vyks ir kitą vasarą – kviečiame Lietuvos ir Europos universitetų bendruomenes dalyvauti dar aktyviau!

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku