Būsi aktyvus vasaros metu, šluostysies su nauju rankšluosčiu!

18 Birž. 2018
Būsi aktyvus vasaros metu, šluostysies su nauju rankšluosčiu!

Kai lauke karšta, būti aktyviam tampa dar karščiau. O kas geresnio nei gaivinantis ežeras / jūra / dušas po treniruotės?

Kad atsigaivinimo ritualas būtų iki galo malonus, vienam laimingajam padovanosime didelį, tinkantį tiek maudynėms, tiek gulėjimui paplūdimyje rankšluostį. Rankšluostis ne bet koks, o iš pačios ENAS (The European Network of Academic Sports Services) organizacijos, kurios vienas narių yra Vilniaus universitetas.

Konkurso taisyklės paprastos:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį

2. Įamžini save ir įdėtas pastangas (prakaito lašeliai ant kaktos, įraudęs veidas ir kt. intensyvios veiklos požymiai) nuotraukoje

3. Nuotrauką su grotažyme #AktyviVasara įkeli į elektroninę erdvę (Facebook, Instagram ar kt.) iki liepos 5 d., 12.00 val.

Nuotrauką-laimėtoją išrinks kompetetinga VU Sveikatos ir sporto centro trenerių komisija.

Vertinimo kriterijai: originalumas, prakaito kiekis, raudonio lygis, nuovargio ir įdėtų pastangų perteikimas vizualinių efektų pagalba. Nuotraukos bus skelbiamos VU SSC Facebook profilyje.

4. Maloniai deginiesi Lietuvos (ir nebūtinai) paplūdimyje ant naujo rankšluosčio!