Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – inovatyvus Lietuvos universitetas, ugdantis kūrybiškus aukštos kvalifikacijos specialistus.  Universitetas lyderiauja technologijos mokslų srityje ir užtikrina šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas. Šalia akademinių studijų, studentams yra suteikiama galimybė išreikšti save sporto ir meno srityje. Šiam tikslui pasiekti, 2015 m. buvo įkurtas Sporto ir meno centras.

Sporto ir meno centras yra VGTU padalinys, atsakingas už universiteto sveiką gyvenseną ir menines veiklas. Centras rūpinasi daugiau nei 1000 studentų laisvalaikiu, kuria aplink save neabejingų mūsų darbui universiteto darbuotojų kolektyvą, randantį laisvą minutę ryte, po pietų, vakarais ir savaitgalį svarbiausiam žmonijos poreikiui – savirealizacijai.

VGTU Sporto ir meno centro tikslas - VGTU bendruomenės šypsena, meniška siela ir sveikas kūnas. Šio tikslo vedami, jungiamės prie VU inicijuoto Vasaros iššūkio. Kviečiame visus bendruomenės narius  - studentus, dėstytojus ir administracijos darbuotojus praleisti vasarą aktyviai ir išbandyti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis“! 

Burkimės į komandas ir įrodykime, kad VGTU bendruomenė yra aktyviausia!

 

Facebook:

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku