Ar išdrįsi priimti „Universitetų vasaros iššūkį 2019“?

Ar išdrįsi priimti „Universitetų vasaros iššūkį 2019“?
01 Geg. 2019
Ar išdrįsi priimti „Universitetų vasaros iššūkį 2019“?

 

Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d. Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis 2019“.

2016 metais startavęs projektas „VU Vasaros iššūkis“, nominuotas tarp trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje, 2017 metais išaugo į tarptautinį projektą.

Šiais metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė jau 12 aukštųjų mokyklų: Kauno technologijos universitetas, Klaipėdos universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos sveikatos mokslų universitetasMykolo Romerio universitetasVilniaus Gedimino technikos universitetasVytauto Didžiojo universitetas, Šiaulių universitetas bei draugai pasaulyje: Porto universitetas (Portugalija) ir Wingate koledžas (Izraelis).

Puslapio dešinėje gali aplankyti šių universitetų projekto paskyras.

 

„Universitetų vasaros iššūkis“ – tai linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse konkursas, kviečiantis vasaros metu palenktyniauti su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), kolegomis (galbūt aplenkė dėstytojas arba studentas - nepasiduok!) bei kitų padalinių komandomis, universitetais ir šalimis. „Universitetų vasaros iššūkis“ – puiki galimybė išsiugdyti sveiką įprotį kasdien būti fiziškai aktyviu.

Prisijunk, dalyvauk, fiksuok savo fizinį aktyvumą ir prisidėk prie savo komandos sėkmės, kuriai svarbi net ir viena tavo aktyvi minutė. Vasara – tai laikas, kai universitetuose šurmulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir gali sau leisti lengva širdimi (bei kraujagyslių sistema, kapiliarais ir laimės hormonais) skirti truputį laiko sau. Kodėl gi vasaros nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu?

Šiame tinklalapyje nuo birželio 1 d. tavęs lauks fizinio aktyvumo skaičiuoklė, konkursai ir straipsniai, prizai ir staigmenos, universitetų fizinio aktyvumo grafikai, kvietimai į renginius, linksmi dalyvių video bei geros vasaros receptas. O dabar jau galima registruotis platformoje ir pradėti ruoštis aktyviai vasarai!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku