Sveikatos laboratorija IF kavinėje: Gegužės 29 d. 14:00-16:00

25 Geg. 2017
Sveikatos laboratorija IF kavinėje: Gegužės 29 d. 14:00-16:00

Jau šį pirmadienį, gegužės 29 d., 14:00-16:00 val. Istorijos fakulteto kavinėje, II aukšte (Universiteto g. 7), tavęs lauks nemokama Universitetų vasaros iššūkio Sveikatos laboratorija! Vilniaus universiteto kineziterapijos studentai padės įsivertinti savo fizinį pajėgumą prieš Vasaros iššūkį, kuris prasidės birželio 1 d. (ir, rugsėjį, po).

Nepraleisk galimybės pamatuoti širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą (bendrąją organizmo ištvermę), statinę ir dinaminę pusiausvyrą, liemens raumenų jėgos ištvermę, kūno kompoziciją bei atlikti kūno masės sudėties analizę (kiek tavo organizmo sudaro vanduo/ riebalai /raumenys?) išmaniosiomis svarstyklėmis.

Kineziterapeutai individualiai parinks aerobinio krūvio intensyvumą (t.y žinosi, kokiu intensyvumu sportuoti vasarą; norint sportuoti efektyviai, rekomenduojama priklausomai nuo tikslo žinoti fizinio aktyvumo formą, fizinio krūvio dažnį, trukmę ir intensyvumą)

Iki susitikimo!