Konkursai

Konkursas "Būsi aktyvus vasaros metu, šluostysies su nauju rankšluosčiu!" finišuoja!

Prieš paskelbiant nuotrauką-nugalėtoją, primename konkurso taisykles:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį.

2. Įamžini save ir įdėtas pastangas (prakaito lašeliai ant kaktos, įraudęs veidas ir kt. intensyvios veiklos požymiai) nuotraukoje.

3. Nuotrauką su grotažyme #AktyviVasara įkeli į elektroninę erdvę (Facebook, Instagram ar kt.) iki liepos 5 d., 12.00 val.

Nuotrauką-laimėtoją išrinks kompetetinga VU Sveikatos ir sporto centro trenerių komisija. Vertinimo kriterijai: originalumas, prakaito kiekis, raudonio lygis, nuovargio ir įdėtų pastangų perteikimas vizualinių efektų pagalba. Nuotraukos bus skelbiamos VU SSC Facebook profilyje.

4. Maloniai deginiesi Lietuvos (ir nebūtinai) paplūdimyje ant naujo rankšluosčio!

Tad nuostabųjį Universitetų vasaros iššūkio 2018 rankšluostį, įsteigtą The European Network of Academic Sports Services (ENAS), laimėjo Vilniaus kolegijos tinklininkai KAROLIS RIMKUS ir DAUMANTAS KATINAS!

34583338 1709295955776356 1305426215510736896 o

Nuotraukoje:

- pakankamas prakaito kiekis;

- raudonio lygis;

- užfiksuoti malonaus nuovargio ir įdėtų pastangų iškreipti veidai'

- komandinis darbas (ir pergalė).

Linkime vaikinams ir ateityje tokių pat smagių ir aktyvių akimirkų bei draugiškai pasidalinti prizu! Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.

#AktyviVasara

#UniversitetuVasarosIssukis2018

Published in Vilniaus universitetas

Kai lauke karšta, būti aktyviam tampa dar karščiau. O kas geresnio nei gaivinantis ežeras / jūra / dušas po treniruotės?

Kad atsigaivinimo ritualas būtų iki galo malonus, vienam laimingajam padovanosime didelį, tinkantį tiek maudynėms, tiek gulėjimui paplūdimyje rankšluostį. Rankšluostis ne bet koks, o iš pačios ENAS (The European Network of Academic Sports Services) organizacijos, kurios vienas narių yra Vilniaus universitetas.

Konkurso taisyklės paprastos:

1. Pasportuoji ar aktyviai praleidi laisvalaikį